MbankMbank je jednou z nejmladších bank v České republice, na trh totiž vstoupila teprve v roce 2007. Banka se u nás prosadila především tím, že v té době poskytovala služby za relativně bezkonkurenční ceny. Poplatky byly u banky u většiny služeb nulové, konkurenční banky měli v té době poplatky takřka za každou poskytnutou službu. Samotná Mbank má dokonce na svých stránkách srovnání s konkurenčními bankami, který ukazuje, o kolik jsou poplatky nižší. Mbanka nabízí své služby ve dvou kategoriích – v osobních a firemních financích. Nabídka banky nabízí komplexní služby, od osobního účtu až po hypotéku. Pokud máte v plánu si zřídit bankovní účet, využijete služby Mkonto. Mkonto se pyšní tím, že zde neplatíte poplatky za zřízení, vedení účtu, výpisy na e-mail, za platební kartu Visa a za další služby. V případě, že se rozhodne šetřit, bude pro vás zajímavá nabídka v podobě mSpoření. Můžete zde spořit s úrokem 2% p.a. s maximální výší vkladu 100 000 Kč. Sháníte-li peníze a potřebujete získat úvěr, zaujme vás služba mPůjčka, ke které potřebujete jen platné doklady a potvrzení o příjmu. Pro ty, kteří se rozhodli pořídit si vlastní bydlení nabízí Mbank službu mHypotéka, u které můžete zvolit i možnost bez dokazování příjmů. Mbanka nabízí také typ americké hypotéky bez dokládání o účelu hypotéky.

Chybí Vám finanční prostředky a výplata je v nedohlednu? V tomto případě je naše rychlá půjčka před výplatou určená především pro Vás. Naše půjčky Provident jsou nebankovní transparentní spotřebitelské úvěry s přehlednou smlouvou bez skrytých a sankčních poplatků. Česká spořitelna poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím.

ZUNO.cz

ZUNO BANK AG je pobočka zahraniční banky (patří pod Raiffeisen Bank International (cca 15 milionů zákazníků)). Banka nabízí tzv. direct bankovní služby, které jsou orientovány na intuitivní internetové bankovnictví. Direct bankovnictví je typické tím, že nemá klasické kamenné pobočky (a nebo málo) či pokladny. Klient tak využívá správy svého bankovního účtu přes internet díky telefonu či počítači. ZUNO je tedy určena zákazníkům, kteří budou bankovní služby (například správy spořícího účtu) využívat především přes internet.  ZUNO BANK AG začala působit na Slovensku, kde byla spuštěna jako pilotní. Dále pak v České republice a dále má v plánu získat trhy v Polsku či Rakousku. Pojištění finančních prostředků, které jsou bance svěřeny chrání rakouské zákony, resp. Evropské unie (garance do 100.000 Euro ve 100% výši).

Rychlá půjčka ihned pro Vaše potřeby – musíte se jenom zaregistrovat a zažádat o půjčku. Finská SMS půjčka je zaměřena opravdu na nízké obnosy.Produkty:

Spořicí účet
Běžný účet
Vklad

Půjčka bez doložení příjmu je vyřízena velice rychle. Osobní půjčka Cetelem je rychlá cesta k realizaci všech Vašich plánů. Půjčka do výplaty je požadována především v období Vánoc.

ZUNO BANK AG

organizační složka

Sídlo: Na Rybníčku 1329/5, 120 00 Praha 2

IČ:  24726389

Telefon:  +420 245699999

BANIS – kód banky: 2310

SWIFT – znakový kód:  ZUNOCZPP

Poskytujeme nebankovní půjčky ihned na účet z pohodlí domova. Je mnoho subjektů, které nabízí půjčky bez registru a také bez poplatků za vyřízení půjčky. Česká spořitelna půjčky nabízí i přes internet, aby maximálně vyšla vstříc svým klientům, kteří si chtějí všechny informace nejdříve zjistit předem.

Volksbank

Volksbank se pohybuje na české bankovním trhu již od roku 1993. Je dceřinou společnosti Volksbank AG, která byla založena již v roce 1922. Jednalo se o společenství úvěrových institucí. Jejím vlastníkem je více než 60 rakouských družstevních bank.

Servis24 Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví ČSAS. Rozhodnete-li se pro využívání služby Servis24.cz, je vhodné navštívit kteroukoli pobočku České spořitelny. Jak vstoupit na účet Servis 24 od České spořitelny se dozvíte na našem webu. Servis24 přihlášení na účet nebylo nikdy jednodušší.

Skupina Volksbank International AG

Hlavní centrála skupiny se nachází ve Vídni. Skupina Volksbank International AG spravuje síť více než 600 poboček v devíti zemích Evropy. S více než 5800 zaměstnanci patří mezi středně velké hráče v regionu. Samostatná Volksbank na našem území operuje na 26 pobočkách a pomocí více než 650 bankomatů obsluhuje své zákazníky. Banka spolupracuje s velkými společnostmi a používá i jejich bankomatovou síť k rozšíření vlastních služeb.

Služby Volksbank

Volksbank se snaží nabízet široké spektrum služeb a produktů. Své klienty rozděluje na tři sektory. Občany, firmy a veřejný sektor. Ke každému segmentu trhu má speciální produkty, které jsou právě pro dané klienty nejvhodnější.

Služby Volksbank pro občany

Pro občany banka disponuje několika druhy kont: FIT konto, STYL konto a program EXCLUSIVE. Jednotlivé programy a nabídky jsou odstupňovány dle náročnosti. FIT konto je přizpůsobeno rychlému a snadnému nakládání s penězi. STYL konto je nepatrně rozšířenější rozsah služeb a program EXCLUSIVE představuje služby pro nejnáročnější klientelu, která využívá prakticky všechny nabízené služby a potřebuje být neustále informovaná o svých financích.

Služby Volksbank pro podnikatele

Pro podnikatele a firmy Volksbank nabízí bankovnictví se zvýšenou bezpečnostní ochranou a stabilní online systémy. U nabídky pro tento druh zákazníků jde vždy zásadně o individuální bankovnictví, kdy je klientovi celý komplex služeb nabízen striktně na míru a podle jeho představ.

Služby Volksbank veřejný sektor

A pro veřejný sektor Volksbank nabízí kvalitní poradenství v oblasti financování a samozřejmě možnosti efektivního využití dočasně volných peněžních prostředků.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!