ING BankaBanka ING se u nás objevila poprvé v roce 1991, když do ČR vstoupila jako pobočka ING Group. Ihned si našla své místo na trhu a prosadila se ve všech oblastech, do kterých její služby zasahují, ať už je to v pojišťovnictví, bankovnictví, v podílových fondech nebo v penzijním připojištění. Soukromým osobám nabízí ING banka služby od životního pojištění až po hypotéky. Pro právnické osoby má potom připravené možností různých investic. Pokud plánujete zřízení životního pojištění i ING můžete si vybrat z několika možností, jak tuto službu realizovat. Kromě tradičního pojištění nabízí totiž ING také možnost investičního pojištění. V tomto případě vaše peníze, které dáváte na životní pojistku banka vloží do podílových fondů, díky kterým se peníze mohou zhodnotit. V případě, že hledáte pouze bankovní konto, využijete nejspíše ING konto. ING banka nabízí úrok 2 % p.a., účet bez poplatků za zřízení nebo vedení. Peníze na účtu máte neustále k dispozici, můžete na něj vložit jakoukoliv částku, bez minimální hranice. Další ze služeb, které u ING banky můžete najít jsou penzijní pojištění, v případě, že se chystáte investovat, tak vás ale spíše zaujmou ING fondy. Plánujete-li nové bydlení, bude vás ale nejspíše zajímat ING oranžová hypotéka. Kromě těchto základních produktů můžete ale u ING najít také Employee Benefits, osobní finanční plánování nebo finanční vzdělávání.

ING, původně pod názvem Internationale Nederlanden Groep, je českou pobočkou stejnojmenné obchodní skupiny s mateřským sídlem v Nizozemském království. Na tuzemský trh vstoupila s velkou slávou v roce 1992, kde v současnosti prostřednictvím osmi právních subjektů poskytuje komerční služby v oblastech pojišťovnictví, penzijního spoření, bankovnictví, správy majetku a obchodování s nemovitostmi podobně jako Česká pojišťovna. Organizační složka ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku (zal. 1992), a akciové společnosti ING Penzijní fond, a.s. (zal. 1995) a ING pojišťovna a.s. (zal. 1998) provozují integrovaná pojistná odvětví životních, penzijních a soukromých zdravotních pojištění. Divizi korporátního bankovnictví řídí entita ING Bank N.V. (zal. 1993). ING Investment Management (C.R.), a.s. (zal. 1997) obhospodařuje správu aktiv na finančních trzích a developerské aktivity skupiny zastřešují její společnosti s ručením omezeným ING Real Estate Development CR, s.r.o.(zal. 1997), ING Real Estate Development Villa Bianca, s.r.o. (zal. 1998), respektive ING Real Estate Development, s.r.o. (zal. 1999). Příznačně zbarvený lev v logu ING odkazuje na “oranžští” původ finanční instituce a v Praze stojí mimo jiné na nákupně-administrativním centru Zlatý anděl, ve kterém sídlí většina jejích zdejších složek.

Půjčka České spořitelny je vhodná pro každého podnikatele. Česká spořitelna nabízí velice výhodnou půjčku. ARES.cz má velice širokou databázi podnikatelů a firem.

Historie ING

Současné struktuře mezinárodní skupiny ING předcházely na přelomu 80. a 90. let dvě zásadní fúze. První proběhla krátce po zrušení tamějších právních omezení týkajících se afilací mezi nizozemskými pojišťovnami a bankovními institucemi, a to sloučením holandské poštovní spořitelny Postbank N.V. (zal. v r. 1881 původně jako RijksPostSpaarbank) s finanční organizací Nederlandsche Middenstands Bank (zal. 1927). Nově vzniklá entita NMB Postbank Groep (zal. 1989) se tak stala jednou z předních domácích bank v Nizozemském království. Poté, prostřednictvím dodatečné afilace s největší pojišťovnou Nationale-Nederlanden(zal. 1963), došlo ke zrodu dnešní obdoby skupiny ING, respektive Internationale Nederlanden Group. Nicméně zásluhou dlouholeté historie svých “předků”, počátky skutečného vzniku skupiny tak podle některých zdrojů sahají až do 40. let 19. století, kdy vznikla vůbec první holandská pojišťovna disponující vlastní sítí mezinárodních poboček, přesněji De Nederlanden van 1845 (zal. 1845). Takzvaná “pramáti ING z druhého kolene” se totiž na principu fúzijní tradice smíšené korporace v roce 1963″provdala” za banku Nationale Levensverzekering Bank (zal. 1863), nebo-li “otce” pojišťovny Nationale-Nederlanden. Jiné rešerše ING nacházejí historické souvislosti o původu své skupiny už v půlce 18. století. Dle některých z nich byl jejím nejstarším právním předchůdcem regionální fond Kooger Doodenbos (zal. 1743) v holandském severním městečku Koog aan de Zaan, který jako mnoho jiných tehdy poskytoval finanční formu zajištění pro vdovy, siroty, vyčerpané nemocí či lidi z jiných komunit. Tyto organizace postupně převzaly celonárodní instituce, mj. i banka Nationale Levensverzekering Bank, která hrála významnou roli v raném vývoji stávající korporace.

Rychlá SMS půjčka s odesláním hotovosti na bankovní účet klienta. Půjčka Česká spořitelna je nejlepší na trhu.Unicredit Bank

Unicredit Bank patří mezi silné a velké banky střední Evropy. Tato banka se u nás objevila v roce 2007, vznikla spojením tehdejší HVB bank a Živnostenské banky. Pro soukromou klientelu nabízí široké služby v rámci privátního bankovnictví, cenných papírů, kreditních karet a hypoték. Unicredit mám připravené produkty jak pro občany, tak pro podnikatelé, menší firmy, firmy a veřejný sektor a také pro pracující ve svobodných povoláních. Každá ze skupin může využít různorodých služeb a finančních produktů, které má Unicredit Bank v nabídce. Pokud hledáte vhodný bankovní účet, můžete si vybrat ze sedmi druhů kont. Díky těmto možnostem si nastavíte ten nejvýhodnější účet, podle toho jaké služby používáte a jak často s účtem pracujete. Výhoda Unicredit Bank je, že se si můžete svůj bankovní účet založit i online a nemusíte tak navštěvovat pobočku banky. Pokud vám chybí finanční prostředky a potřebujete si půjčit, můžete si vybrat z několika úvěrů, podle toho pro jaké účely budete půjčku potřebovat. Velmi oblíbený je klasický spotřebitelský úvěr, který můžete mít buď účelově nebo neúčelově. V obou případech jsou hranice výše půjček nastaveny stejně, liší se způsobem, jak se finance čerpají. Pokud vám finance nechybí ale spíše máte ještě volné peněžní prostředky, využijete investice a vklady. Můžete investovat například do dluhopisů, do podílových fondů na kapitálových trzích nebo si vybrat z vhodných spořících a vkladových produktů. Pokud potřebujete platit svým účtem i jinak než příkazem na pobočce nebo v internetovém bankovnictví, budou vás nejspíš zajímat platební karty. U Unicredit bank si můžete zřídit jak debetní karty, tak kreditní karty. Ke kartám je i možnost využívat služeb Cash Back, což znamená, že můžete při platbě kartou u obchodníka vybrat hotovost.

Kreditní karta je platební karta spojená s revolvingovým úvěrem. Americká hypotéka je neúčelová půjčka, za kterou klient starší 18ti let, bance ručí nemovitostí. Jsme experti na nebankovní půjčky, úvěry, hypotéky a vyplacení exekuce.

Air Bank

Air Bank je nová banka na českém trhu. Provoz zahájila 22. listopadu 2011. V současné době nabízí běžný a spořící účet. V budoucnu bude nabízet i úvěrové produkty a další finanční služby. Air Bank přišla na trh s mnoha inovacemi stávajících produktu a také úplně nových služeb. Příkladem může být tzv. TOP3 garance, kdy garantuje klientům jednu ze 3 nejvyšších úrokových sazeb na trhu pro jejich spořící účet u Air Bank.  Změnou oproti standardu je i přístup ke komunikačním kanálům – pobočky, přímé bankovnictví – a poplatková politika. Air Banka patří do finanční skupinu PPF, kterou vlastní nejbohatší čech – Petr Kellner. Banka má českou bankovní licenci, resp. licenci udělenou od České národní banky a spadá tak pod český bankovní systém.

Za bankovní poplatky můžete ušetřit přes tisíc korun ročně. Česká spořitelna patří mezi největší finanční domy působících v ČR.

Equa bank

Equa bank a.s., dříve Banco Popolare Česká Republika a.s., byla převzata a přejmenována v červnu 2011 společností Equa Group Limited. Equa Group Limited je vlastněna fondy, kterým poskytuje poradenství společnost Anacap Financial Partners LLP. Tato společnost se specializuje na „private equity“ poradenství v oboru finančních služeb.  Banka poskytuje služby pro právnické i fyzické osoby. Mezi produkty patří například termínované vklady, běžné účty či internetové bankovnictví.

Česká spořitelna v současné době připravuje spuštění nové verze internetového bankovnictví Servis24 Internetbanking. Jako klient české spořitelny využívám i službu Servis24 InternetbankingAir Bank, člen skupiny PPF, nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011.

Fio banka

Fio banka je moderní bankou na českém trhu. Nový přístup, nové technologie a téměř žádné poplatky. Tím Fio banka dokáže svou konkurenci doslova válcovat. Je to jasné. Běžný účet zdarma, podnikatelský účet zdarma, transakce bez poplatků, inkasa zadarmo, vedení internetového bankovnictví také zdarma. A tím to samozřejmě ještě nekončí. I platební kartu Vám Fio banka vydá zcela bez jakýchkoliv poplatků. Sečtěte si u Vaší banky, kolik ročně na poplatcích zaplatíte. Opravdu se Vám nevyplatí změna vaší bankovní instituce. Chcete ušetřit nebo ne?

Internet, technologie a Fio banka

Fio banka Vám umožní spravovat svůj účet pohodlně z domova. Pomocí internetu a internetového bankovnictví zdarma máte možnost kdykoliv 24 hodin denně 7 dní v týdnu zkontrolovat si svůj zůstatek a pohyby na účtu. I ze svého mobilu můžete snadnou přistoupit ke svým platbám a zkontrolovat, či dokonce uskutečnit jakoukoliv transakci. Vše přehledně, jednoduše a s vysokým stupněm zabezpečení. Sami si zvolte, jak chcete své prostředky ochránit a jakým způsobem bude každá transakce potvrzována. Je to skutečně jen na Vás.

Fio banka je tu pro Vás

Fio banka je tu pro Vás a dokáže Vám nabídnout nebezpečně levný produkt, který Vás ohromí. Fio banka využívá všechny moderní technologie, aby svým klientům maximálně usnadnila jejich podnikatelské či soukromé aktivity. Neplaťte poplatky tam, kde nemusíte. Neplaťte je nikde. Fio banka Vám v tomto ohledu vyjde vstříc.

Axa Bank

Axa Bank Europe zahájila svoji činnost v ČR v roce 1998, jako pobočka banky, která sídlí v Belgii. Axa Bank patří mezi 50. nejbezpečnějších na světě, což je pro její klienty určitě příjemná informace. V roce 2008 získala druhé místo v ocenění Nejdynamičtější pojišťovna roku. Axa Bank Europe nabízí své služby pro širokou vrstvu obyvatelstva. Nabízí bankovní i pojišťovací produkty. Občané starší 18ti let si u Axa Bank můžou založit spořící účet. Výhody tohoto účtu jsou nulové poplatky za zřícení a vedení účtu nebo založení bez nutnosti vkladu. Pokud sháníte spíše krátkodobou formu úvěrů, můžete si u této banky zřídit debetní platební kartu VISA electron, kterou můžete používat jak v ČR tak ve světě. Více produktů ovšem AXA Bank Europe nabízí v pojišťovací divizi. Pokud hledáte vhodné pojištění pro vaše vozidlo, můžete si zde vybrat mezi havarijním pojištěním a povinným ručením. K těmto pojištěním si můžete ještě zařídit připojištění, například úrazové. Pokud se chystáte vycestovat, je pro vás vhodné cestovní pojištění, které si můžete sjednat online. Axa nabízí několik balíčků cestovní pojištění podle toho kam a na jak dlouho se chystáte vycestovat. Další nabídek pojištění jsou pojištění bydlení, penzijní připojištění a životní pojištění. Pokud se spíše zajímáte o zhodnocení svých financí, můžete využít nabídky podílových fondů.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!