Fio Banka Internetbanking v mobilechPokud patříme mezi majitele chytrých telefonů (smartphonů), můžeme si do nich stáhnout aplikaci Fio banky a sledovat tak stav našeho účtu nebo provádět transakce přímo z našeho mobilního telefonu. Aplikace je určena jak pro iPhony, tak pro mobily s operačním systémem Android. Stáhnout si ji můžeme zdarma buď na AppStore nebo Google Play. Po prvním spuštění této aplikace se do ní přihlásíme pod stejným uživatelským jménem a heslem, pod jakým se přihlašujeme na klasický Internetbanking. Po přihlášení se nám na displeji objeví informace: Zařízení není autorizováno. Poté se přihlásíme do našeho internetového bankovnictví, kde provedeme autorizaci, abychom mohli účet ovládat i v mobilu. Autorizaci provedeme tak, že klikneme na záložku Globální nastavení a v dolní části stránky uvidíme identifikační číslo – UID. Poté klikneme na tlačítko Aktivuj a zobrazí se nám formulář, který vyplníme. Pak už jen klikneme na tlačítko Odeslat a můžeme se přihlásit na náš účet přes aplikaci v mobilu. Pokud budeme někdy chtít změnit heslo a PIN, tuto změnu provedeme v internetovém bankovnictví pod záložkou Globální nastavení. Pod stejnou záložkou najdeme i odkazy na odebrání telefonu nebo zrušení Smartbankingu.

Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.

Samotný Smartbanking pak můžeme rozdělit na otevřenou a zabezpečenou (uzavřenou) část. Otevřenou část můžeme využívat, aniž bychom se museli do aplikace přihlašovat a je tak dostupná úplně všem. Do otevřené části SmartBankingu patří aktuální seznam všech poboček a bankomatů Fio banky, které se nám zobrazí podle naší aktuální pozice. U vybrané pobočky si pak můžeme zobrazit bližší informace. Dále do otevřené části patří kalkulačka poplatků a kontaktní informace. Po přihlášení se do aplikace se pak dostaneme i k zabezpečené části. V ní můžeme sledovat stav peněz na našem účtu, včetně historie a detailů jednotlivých transakcí, zadávat platební příkazy, zobrazit si transakce na kartě, měnit její limity, případně kartu zablokovat a odblokovat. Odhlášení pak provedeme pomocí tlačítka Odhlásit v pravém horním rohu a nebo tím, že zatřeseme telefonem a potvrdíme odhlášení tlačítkem Ano.

Fio banka a aplikace e-Broker

Zajímavou aplikací, která je součástí webu Fio banky je e-Broker. Tato internetová aplikace, která vznikla už v roce 1997, umožňuje on-line obchodování s akciemi a je zcela zdarma. Prostřednictvím e-Brokeru můžete obchodovat nejen na českých, ale i na zahraničních burzách v USA, Německu nebo Polsku. Díky e-Brokeru můžete nakupovat a prodávat cenné papíry, vytvářet portfolia, sledovat analýzy a zpravodajství od odborných makléřů, vyhledávat zajímavé investiční příležitosti atd. Abyste si mohli e-Broker zdarma zřídit, musíte se nejdříve stát klientem Fio banky. Pokud si aplikaci e-Broker chcete nejdříve jen nezávazně vyzkoušet, můžete to udělat přes demo, které najdete na webových stránkách Fio banky. Pokud se chcete naučit, jak úspěšně investovat své finance, můžete využít školy investování, kterou pořádá Fio banka ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM. Tyto odborné semináře se konají ve většině velkých měst v ČR a vstup na ně je zdarma. Můžete si vybrat, jestli navštívíte seminář pro začátečníky nebo pro pokročilé a před termínem je ještě třeba vyplnit přihlášku na internetu.

Servis24 přihlášení na účet vám umožní přístup k běžným účtům od České spořitelny.

Ocenění pro Fio banku

Fio banka sice získala bankovní licenci teprve před třemi lety, ale i za tuto krátkou dobu dokázala získat celou řadu ocenění od odborné i laické veřejnosti. V anketě Zlatý měšec zvítězila Fio banka v posledních třech letech a to v kategoriích Banky a družstevní záložny a Obchodníci s cennými papíry. V letech 2011 a 2012 získala ocenění Nejvstřícnější banka roku. V prestižní anketě Banka roku Fio banka zvítězila v letech 2011 a 2012 v kategorii nejdynamičtější banka a její osobní účet se stal účtem roku za rok 2012. Další ocenění získala banka od Hospodářských novin jako nejlepší banka roku 2012 v kategorii bankovní inovátor. Fio banka uspěla i v anketě Zlatá koruna, kde vyhrála hned ve dvou kategoriích a získala i první místo v Ceně podnikatelů. V anketě Broker roku byla Fio banka úspěšná v letech 2011 i 2012, kdy pokaždé zvítězila v kategorii České akcie. Dalším úspěchem bylo vítězství v soutěži Český patron, kde byla Fio banka vyhlášena nejlepší bankou pro podnikatele. Obecně je Fio banka čím dál oblíbenější především díky svému běžnému účtu, který je zcela bez poplatků a mnoho lidí tak tuto banku upřednostňuje před většími bankami, které si za stejné služby účtují vysoké poplatky.

Fio banka na internetu

Internetové stránky Fio banky najdeme na adrese www.fio.cz. Jednoduché a přehledné stránky jsou laděny do modré a zelené barvy a poskytují podrobné informace ke všem produktům, které Fio banka nabízí. Najdeme na nich přímé odkazy na Internetbanking a e-Broker, můžeme si na nich otevřít běžný účet on-line, spočítat si poplatky za obchodování nebo výši splátek u hypotéky. Fio banku najdeme i na sociálních sítích a to jak na Facebooku, tak na Twitteru. Odkazy na facebookový i twitterový účet najdeme na úvodní stránce hned pod odkazem Vyhledávání v kontaktech a mapkou České republiky. Facebooková stránka Fio banky informuje potencionální i stávající klienty banky o novinkách, zajímavostech, jsou na ní soutěže, ankety atd. Je možné zde také pokládat dotazy, na které pracovníci banky pravidelně odpovídají. Novinky a důležité informace obsahuje i twitterová stránka.

SMS půjčka Ferratum vyřeší vaše nenadále problémy. Servis24 přihlášení vám umožní snadný přístup k vaším financím.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!