Česká spořitelnaČSAS a její právní předchůdci svou historií sahají až do 19. století. V roce 1825 byla totiž založena Spořitelna česká, která zahájila tradici českého a československého spořitelnictví. Rok 1992 znamenal přeměnu na Českou spořitelnu ve formě akciové společnosti.

Servis24.cz Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví České spořitelny. Pro Servis24 přihlášení na účet můžete volit dva základní způsoby zabezpečení. Servis24 přihlášení na účet je bezpečné a rychlé. prostřednictvím bezpečného URL.

Česká spořitelna – Silná společnost

Česká spořitelna je opravdu stabilní a zavedenou institucí v České republice. Rok 2000 znamenal zlom, jelikož se společnost stala součástí Erste Group, která představuje silnou středoevropskou instituci s více než 17 miliony klientů. To samotná Česká spořitelna se může pochlubit také zajímavými čísly. S počtem klientů přes 5 milionů je stěžejní institucí v naší zemi. O vše se stará skoro 11 000 zaměstnanců na zhruba 650 pobočkách po celé zemi. Vše obsluhuje téměř 1200 bankomatů. Velmi zajímavým údajem je i počet aktivních klientů internetového bankovnictví. Jedná se o 1,2 milionu osob. Na české poměry opravdu nevídané číslo.

Pokud chcete nejlevnější půjčky ihned na trhu a vše vyřídit jednoduše a online, jsme tady pro vás.

Image České spořitelny

Česká spořitelna jako největší hráč na českém trhu musí neustále zkvalitňovat své produkty a služby, jinak by měla v dravé konkurenci velmi brzy problémy. Proto se snaží Česká spořitelna sázet na moderní pojetí bankovnictví a komplexní řešení problémů svých klientů. Společnost velmi dbá na to, aby byla důvěryhodnou institucí. Podařilo se jí dokonce získat ocenění Banka roku v oblasti Nejdůvěryhodnější banka. Tento titul Česká spořitelna získává již několik let po sobě.

Produkty a služby České spořitelny

Takto silná instituce, jakou bezesporu Česká spořitelna je, musí obsluhovat široké pole zákazníků. To se také spořitelně relativně úspěšně daří. Dokáže uspokojovat jak drobné klienty, malé a střední firmy, tak i velké podniky a města či obce. Na finančních trzích se Česká spořitelna dlouhodobě dokáže prosadit a její služby jsou opravdu hojně využívané širokou veřejností i specializovanými institucemi.

Citibank

Citibank.cz Europe Plc je společnost, která má kořeny v Irsku, konkrétně v Dublinu. U nás úspěšně funguje Citibank už 16 let, s 11ti pobočkami a zhruba s jedním tisícem zaměstnanců. Citibank nabízí komplexní služby v bankovnictví a investování. Mezi základní bankovní služby Citibank Europe Plc patří bankovní konto Citi konto. Toto konto zahrnuje vedení účtu v CZK a v cizí měně, spořící účet s 1,75% úrokovou sazbou p.a. a dále platební debetní karty CitiCard Maestro. V případě, že se klient kvalifikuje pro udělení kreditního limitu, má nárok také na kreditní kartu CitiCard Classic. Ke tomuto bankovnímu konto získáte také přístup do online bankovnictví a to pomocí služeb Citibank Online nebo CitiPhone. Pomocí služby Citibank online budete mít přístup ke svém účtu z pohodlí domova 24 hodin denně, 7 dní v týdnu nepřetržitě. Můžete tak zadávat příkazy k úhradě na tuzemské či zahraniční účty, zadávat příkazy k povolení inkasa, SIPO nebo zjišťovat zůstatky a pohyby na všech účtech včetně kreditní karty a investic. Vedení účtu je zdarma, ale jen v případě, že je vaše celková měsíční bilance nad 500 000 korun. Pokud jako klienti potřebujete osobní přístup a exkluzivní služby, můžete využít balíčku CitiGold, který Citibank Europe Plc připravila a nabízí právě pro klienty, kteří vyžadují zvýšenou pozornost. Pro představitele svobodných povolání má Citibank ve své nabídce produkt CitiProfession, který nabízí kombinaci osobních a firemních bankovních služeb. Tento produkt je určen především pro notáře a advokáty. Zřízení účtu pro advokáty si můžete zařídit na speciálních pobočkách Citibank, které jsou k tomu určené. V případě, že by jste chtěli své volné finanční prostředky zhodnotit můžete využít bankovních služeb k investování. Díky bankovním specialistům si nastavíte přesné kritéria, podle kterých se bude investovat.

Era přihlášení je možné provést rychle z jakéhokoliv počítače.GE Money Bank

Společnost GE má tradici už více než sto let. Byla založena v roce 1892 a u jejího zrození stál slavný Thomas Alva Edison. Dnes tato společnost nabízí služby v různorodých odvětví. Jedním z nich je i bankovnictví, kde se prosazuje odnož GE Money Bank. Tato banka u nás nabízí komplexní služby jak pro obyvatele, tak pro podnikatele, malé a střední firmy i podniky. Její služby zahrnují bankovní účty, investování, spoření, půjčky, hypotéky a další doplňkové produkty. Mezi základní produkt patří běžný účet. Tento účet si může zařídit takřka kdokoliv, GE dokonce nabízí účet i pro studenty. GE Money bank se snaží nabídnout bankovnictví bez poplatků a proto je většina služeb zdarma a poplatky jsou zahrnuty v měsíčním paušálu, který zákazníci banky platí. V případě, že vám zbývají volné finanční prostředky, se kterými nemanipulujete a chtěli byste je zhodnotit, si můžete vybrat z několika druhů spořících účtů, termínovaných vkladů, stavebního spoření nebo penzijního připojištění. U spořících účtů máte peníze k dispozici kdykoliv, u penzijního připojištění až v 60ti letech. Penzijní připojištění má ale tu výhodu, že dostáváte ještě státní příspěvky až ve výši 150 kč za měsíc. Pokud vám naopak peníze chybí, můžete si vybrat z několika typů půjček, které GE Money Bank nabízí. Jako jedna z mála bank dokonce nabízí konsolidaci půjček, což znamená sjednocení všech vašich dluhů pod jednu půjčku s jednou měsíční splátkou.

Raiffeisen bank

Raiffeisen bank působí na českém trhu už od roku 1993 a od té doby si získala silnou pozici na poli bankovních institucí. V roce 2008 se jí úspěšně podařilo spojit s eBankou a tím se její pozice jen posílila. Banka obsluhuje klienty pomocí více než 100 poboček. Kromě poboček mohou klienti samozřejmě přistupovat ke svým penězům online díky internetovému bankovnictví. Banka nabízí komplexní služby jak fyzickým osobám tak firmám a podnikatelům. Mezi její základní produkty patří účty, hypotéky, platební karty, pojištění či úvěry. Nejpoužívanějším účtem je eKonto. Toto Konto je neobvyklé tím, že místo, aby klienti platili paušální poplatky za vedení a služby, mohou dokonce po splnění věrnostních podmínek mít účet zdarma a získávat od banky ještě dvacet korun měsíčně. Ke kontu získáte kromě klasického bankovního účtu také spořící účet. Do účtů máte samozřejmě přístup přes internetové bankovnictví 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ke kontu si můžete vybrat také debetní platební kartu přesně podle vašich požadavků. Pokud plánujete nový byt nebo rekonstrukci, budete se nejspíše zamýšlet nad hypotékou. Je to speciální druh úvěru, ve kterém ručíte za půjčené peníze nemovitostí. Banka nabízí několik druhů hypoték. Najdete zde hypotéky účelové i americká. U některých budete muset dokazovat pravidelný příjem, ale Raiffeisen bank nabízí i hypotéky bez dokládání příjmů.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!