Bezkontaktní karty od Air BankNovinkou, kterou v poslední době využívá čím dál větší množství lidí, jsou bezkontaktní platební karty. Získat je od 19. ledna tohoto roku mohou i klienti Air Bank. Stávající klienti, kteří už u Air Bank mají účet a chtějí svoji starou kartu vyměnit za novou bezkontaktní, mají výměnu až do konce dubna zdarma. Placení touto kartou je mnohem rychlejší a pohodlnější než s běžnými platebními kartami – stačí ji jen přiblížit k terminálu a to je vše. Při platbách menších částek pak většinou ani není třeba zadávat PIN. Bezkontaktní platební karty jsou naprosto bezpečné a počet míst, kde s nimi lze platit neustále roste.

Rychlá půjčka Ferratum až do výše 10000 kč. České banky nabízí většinou podobné finanční produkty a typy bankovních účtů.

Internetové bankovnictví Air Bank

Skvěle zpracované má Air Bank svoje internetové bankovnictví. Přihlásit se do něj můžeme přes odkaz vpravo nahoře na titulní stránce Air Bank a při přihlašování vždy zadáváme naše uživatelské jméno a heslo. Pak klikneme na Vstoupit a jsme na svém účtu. V případě zapomenutí hesla musíme odpovědět na bezpečnostní otázky a poté nám banka pošle smskou nové jednorázové heslo, kterým se přihlásíme a pak si v účtu nastavíme heslo nové. V internetovém bankovnictví od Air Bank můžeme pohodlně z domova spravovat náš účet a mít tak kdykoliv přehled o všech pohybech a platbách na něm. Jednou z užitečných funkcí jsou Šablony plateb, což jsou předvyplněné platební příkazy, které šetří náš čas. Kdykoliv si můžeme zobrazit kompletní historii všech našich plateb, které jsme u Air Bank měli. Další funkcí je Chytré inkaso, ve kterém najdeme seznam všech našich inkas, které můžeme kdykoliv zakázat nebo znovu povolit. Na rozdíl od některých jiných internetbankingů, u Air bank se sms kódem autorizuje jenom první platba v pořadí. Všechny další platby se pak už potvrzují jen heslem, kterým se klient přihlašuje do svého internetového bankovnictví. Další funkcí, kterou můžeme využít, je nastavení našich platebních karet – můžeme si zde libovolně měnit např. limity nebo kartu v případě nutnosti zablokovat. Přes internetbanking si můžeme také podat žádost o založení nového účtu, žádost o půjčku nebo požádat o vystavení nové platební karty. Součástí internetového bankovnictví je i archiv všech dokumentů u Air Bank, které tím pádem nemusíme mít doma v papírové podobě – všechny nám jsou k dispozici on-line.Aplikace Air Bank pro iPhony

Většina bankovních institucí má kromě internetového bankovnictví i speciální aplikace pro majitele chytrých telefonů. Jinak tomu není ani u Air Bank, která má v současné době aplikaci pro iPhony a v nejbližší době chystá i aplikaci pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Mobilní aplikaci pro váš iPhone si můžete stáhnout přes odkaz na webových stránkách Air Bank a nebo přímo z obchodu App Store. Po stažení a nainstalování aplikace do mobilu je třeba propojit mobil s naším účtem. To provedeme po přihlášení do našeho internetového bankovnictví a hned potom získáme jednorázové registrační heslo. Toto heslo musíme zadat při prvním spuštění mobilní aplikace. Pak už si zvolíme svoje vlastní vstupní heslo, pod kterým se do aplikace budeme vždy přihlašovat a můžeme ji začít používat. Jednoduchá a přehledná aplikace nabízí základní funkce, které od ní můžeme očekávat. Získáme díky ní přehled o stavech našich účtů nebo půjček u Air Bank, včetně podrobných výpisů jednotlivých plateb atd. U spořícího účtu si můžeme zjistit kromě stavu účtu také aktuální úrokovou sazbu nebo vybrat peníze. Součástí aplikace je i přehled půjček včetně informací o tom, kolik si ještě můžeme půjčit atd. Přes aplikaci můžeme samozřejmě provádět také platební příkazy, sledovat veškeré pohyby na účtu, podívat se na přehled našich platebních karet, zjistit si, kde je nejbližší pobočka nebo bankomat a to včetně bankomatů ostatních bank. Další položkou v aplikaci jsou novinky z Air Bank a nechybí samozřejmě ani přehled kontaktů, jak telefonických, tak e-mailových.  Poslední věcí, kterou aplikace obsahuje, je aktuální kurzovní lístek.

České banky nabízí většinou podobné finanční produkty a typy bankovních účtů.

Air Bank a spolupráce se Sazkou

Novinkou u Air Bank je její spolupráce s největší českou loterijní společností Sazka. Od dubna tohoto roku mají klienti Air Bank možnost vybrat si peníze ze svého účtu na některém z více než čtyř tisíc terminálů Sazky, s výjimkou terminálů, které jsou na pobočkách České pošty. Vyhledat nejbližší terminál je možné jednak na webových stránkách Air Bank nebo v mobilní aplikaci. K výběru peněz přes terminál nebudou zákazníci Air Bank nutně potřebovat svou platební kartu – k výběru jim bude stačit kód, který získají ve svém internetovém bankovnictví, případně v mobilní aplikaci. Do konce září tohoto roku budou tyto výběry zcela zdarma, poté budou zdarma jen pro majitele Velkých tarifů. Klienti s Malým tarifem pak za výběr u terminálu Sazky zaplatí poplatek ve výši 10 Kč.

Česká spořitelna půjčky jsou vhodné jak pro podnikatele tak pro běžné občany. Česká spořitelna je největší tuzemská finanční instituce.

Air Bank na internetu a sociálních sítích

Na internetu najdeme stránky Air Bank na adrese www.airbank.cz. Moderní a jednoduché stránky jsou maximálně přehledné a obsahují všechny potřebné informace ke všem produktům a službám, které Air Bank poskytuje. Nahoře vpravo najdeme odkaz pro přihlášení se do internetového bankovnictví, pod ním je hlavní menu a pod ním přehled aktualit. Pod aktualitami pak najdeme odkazy na důležité dokumenty, časté dotazy a odkazy pro založení účtu. Úplně dole je pak odkaz pro vyhledání nejbližší pobočky, resp. bankomatu a odkazy na profily Air Bank na sociálních sítích. Pokud jde o sociální sítě, tak v této oblasti patří Air Bank mezi nejaktivnější bankovní instituce u nás. Její profil najdeme nejen na Facebooku a Twitteru, ale také na Google+, YouTube a LinkedIn.

Servis24 přihlášení na účet je bezpečné a spolehlivé.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Air Bank a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!